İskele Sistemleri

Euroscaf Güvenlikli İskele

CEPHE İSKELE SİSTEMİ

Sistem çerçeve elemanı, yatay-diyagonal eleman, yürüme platformları, kapaklı platformlar ve tozluk elemanlarından oluşur. 

Cephe İskele Sistemi

Sistem çerçeve elemanı, yatay-diyagonal eleman, yürüme platformları, kapaklı platformlar ve tozluk elemanlarından oluşur. Çerçevelerin birleştirilmesi için kullanılan çerçeve birleştirme elemanı ana gövdeye hidrolik presleme metodu ile boğma yapılarak kenetlenmiştir. Tüm sistem elemanları robotik kaynak hatlarında el değmeden kaynaklanır.

Euroscaf Güvenlikli Cephe İskele Sistemi 120 metre yüksekliğe kadar, duvar bağlantı elemanları ile duvara sabitlenerek güvenle kurulur. Sistem TS-EN 12810 normlarına uygun ve sertifikalı bir üründür. Cephe İskele Sistemi; çerçeve elemanı, yatay-diyagonal eleman, yürüme platformları, kapaklı platformlar ve tozluk elemanlarından oluşur. Çerçeveler TS-EN 12810 ve 12811 normlarına uygun olarak Ø48,3 mm çelik borulardan üretilir. Çerçeve birleştirme elemanı, çerçeveye hidrolik sistem boğma yapılarak kenetlenmiştir, deformasyon durumunda değiştirilebilir.

Euroscaf Güvenlikli Cephe İskele Sistemi robotik hatta el değmeden kaynaklanır. Her katta çelik yürüme platformları ile güvenli çalışma ortamları sağlar. Kapaklı platformlar ile kat geçişi emniyetle sağlanmaktadır.

Euroscaf Güvenlikli Cephe İskele merdiven sistemi menteşeli ve katlanır aparatlıdır, kapaklı platform ile mono blok halde çalışır. Yürüme platformları güvenlik için perfore delikli olarak üretilir. Yürüme platformları özel bağlantı kilidi ile sisteme güvenli bir şekilde monte edilir.